XS
SM
MD
LG
XL
{alanbaslik}
ÖZEL PROJELERİMİZ HAKKINDA

Merhaba,

Öncelikle sitemizi ziyaret edip bu yazımızı okuyorsanız demek ki  hayata geçirmek istediğiniz bir tasarımınız,bir projeniz  var ve bunu nasıl gerçekleştirebilirim düşüncesi içerisindesiniz.

Emin olun doğru konumdasınız.

Sizde çok iyi bilirsiniz ki,icatlar ihtiyaçtan doğar.Biz Mucidiniz olmaya adayız yani siz fikrinizi,isteğinizi bizimle irtibata geçerek  paylaşabilir  keşif isteyip teklif talep edebilirsiniz.

Size bir zarf uzaklığındayız.

PET sektörü Dünya üzerinde kendini kabullendirmiş durumda.İnsanların, hayvanlarında yaşama haklarının olduğunu geçte olsa fark etmesi  ve onları sahiplenip bir yuva sahibi olmalarının sağlanması gerçekten mutluluk verici.Böyle olunca doğal olarak onları sahiplenip onlara bir ebeveyn olmanın sorumluluklarıda artmaya başlamıştır.

 Anne Baba olmanın sorumlulukları ağırdır.

Katılmış olduğumuz PETZOO 2019 ‘’Uluslararası Evcil Hayvan Fuarı’’ bu konularda bizim ufkumuzu genişletti.Standımızı  ziyaret eden her bir  düşünceyi  not ettik.

Sizlerden birçok istek ve talepler  geldi.Örnek verecek olursak,

Bir köpek annesi gardrop ihtiyacı olduğunu ve arayıp bulamadığını söyledi.

 Fuardan çıktıktan 30 gün sonra Gardrop üretimini yaptık ve sizlere sunuma başladık.

 Birkaç aile kedi sayılarının fazlalığından bahsederek  bahçelerindeki müştemilatlarını  komple kedi evi yapmamızı talep etti.

 Üzerinde proje tasarım çalışmalarımız devam ediyor.Bu çalışmaların sonunda  1 HEDALAND doğacak gibi duruyor.

 Bir evcil hayvan oteli sahibi bizim ürünlerimizi hayranlıkla izledi,aldı komidini odanın bir köşesine koydu,2  koltuğumuzu aldı komidinin sağına soluna koydu,birbirinden güzel mama kaplarımızıda yerleştirdi,dediki; bir şey eksik.Bu hayvanların kıyafetleri var aksesuarları var, tuvalet ihtiyacı ve banyo ihtiyacı oluyor bunu nasıl çözeriz acaba diye düşündü ve sordu.Bu konseptte bu eksik olanlarda varmı?

Tabiki fuardan hemen sonra Gardrop yapıldı ve muhteşem bir malzeme olan,O bir 100 yıl mucizesi ve icadı CORIAN DUPONT  ile aynen lüx otellerdeki banyo tezgahları konforunda tuvalet ve banyo platformlarınında üretimini yaptık ve ve sizlere sunuma başladık.

Bir kız çocuğumuz koltuğumuzu çok beğenmişti,babasına oturup oturamayacağını sordu,Babası bizden izin istedi.Tabiki seve seve.Kızımız koltukta çok mutluydu yüzündeki o sevinç ve utanç ifadesi herkesi güldürmüştü.Küçük kız koltuğu sevmiş ve kalkmak onu mutsuz edecekti ama gezilecek daha çok stand vardı.

Buna benzer Veteriner hekimlerimizin istekleri,kedi ve köpek üreticilerinin  vs. istekleri ve talepleri sıralamayla bitmez,fikir olsun diye size birkaç örnek verdik.

Konuyu kısaca özetleyecek olursak ZORU SEVERİZ İMKANSIZ BİRAZ ZAMAN ALIR ama yapılır ilkesi ışığında her türlü özel siparişleriniz için biz buradayız.

SİZ SIRANIN NERESİNDESİNİZ ACABA ?

BİRLİKTE SEVGİ İLE

             

 Saygılarımla,

1 HEDA KURUCUSU

     Yavuz DEMİR

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım